Door verjaardagen en vorkjes prikken was het krap aan met de bezetting maar gelukkig kon er zowel bij het kruisjassen en hartenjagen aan twee tafels worden gekaart.
Wim Wold was eindelijk weer eens de beste bij het kruisjassen met een megascore van maar liefst 4420 punten.

Gerrit Paskamp die ook boven de 4000 punten scoorde werd tweede. Er was ook iemand die zijn voornaam niet voornaam genoeg vond klinken en zich nu Lodewijk laat noemen. Of hij dacht zijn medespelers daarmee te intimideren is dat niet gelukt want hij viel buiten de prijzen. Jan Holterman werd door loting met Henk van Geenen winnaar bij het hartenjagen en de daarbij horende MM. Deze heeft wel eens gretiger aftrek gevonden want er kon nog een behoorlijke slok mee naar huis. De tendens is toch zo dat er minder omzet gedraaid wordt door gewild of ongewild matigen van consumptie verbruik. Ondanks dat was de avond er niet minder gezelliger om. Dit was de laatste kaartavond die mee telde voor totale eindscore (vijf beste resultaten). De winnaars worden de volgende keer bij het vervroegde paaskaarten bekend gemaakt.

Uitslag kruisjassen;
1 Wim Wold 4420 punten
2 Gerrit Paskamp 4079 punten
3 Toon Breukers 3869 punten
4 Wim Mensink 3629 punten
5 Lodewijk Blekkenhorst 3599 punten
6 Gerrit Seppenwoolde 3415 punten
7 Carla Tuitert 3375 punten
8 Jan Brinkcate 2958 punten

 

Uitslag hartenjagen;
1 Jan Holterman 4 punten
2 Henk van Geenen 4 punten
3 Hans Pots 7 punten
4 Gerrit Holterman 7 punten
5 Thea Nobbenhuis 9 punten
6 Jan Kroeze 9 punten
7 Jan Nobbenhuis 10 punten
8 Joke Paskamp 10 punten

 

Volgende kaartavond is op vrijdag 12 april (Paaskaarten).