Klik op de foto voor meer foto's

 

De klusploeg én de maandagochtendploeg zijn er maar druk  mee geweest…., het resultaat mag er zijn! We hadden al een prachtig mini kunstgrasveld, vanaf vandaag een tweede miniveld, maar dan met heerlijk natuurgras. Zo leren de jongens en meisjes ook wat een “polletje” is.

 

Voordat het veldje geopend werd, nam jeugdvoorzitter Maartje Fisscher twee enveloppen in ontvangst. Henk Bolk en Jan ten Oever maakten ter ere van ons 100 jarig bestaan dit mooie gebaar naar de jeugd, hartelijk dank voor deze gulle geste!

 

Onder toeziend oog van zijn vrouw Minie en zoon Arjan opende onze erevoorzitter Gerrit Seppenwoolde samen met de Kabouters de “Gerrit Seppenwoolde arena” en konden trainers Steyn en Hugo met het kleine grut de wei in.
Iedereen bedankt voor de leuke ochtend en veel plezier met het nieuwe veld!