klik op de foto voor meer foto's

 

 

Op een heerlijke Super Sunday schoot Delden uit haar slof en versloeg het Reunie met 7-1.
Een ticket voor de nacompetitie ligt voor het grijpen, maar is nog niet zeker.

Met drie hoekschoppen in de eerste vijf minuten liet Delden direct zien wat vandaag de bedoeling was.
Het was Nick Stokkentreeff, vandaag één van de betere, die met een zelf opgezette 1-2 de openingstreffer maakte, na 11 minuten spelen.
Vlak daarna rondde Doeke Brandt op fraaie wijze af, met een mooi boogballetje over de doelman. De 2-0 bleef tot aan de rust op het bord staan. Delden wisselde zwakke momenten af met goed uitgespeelde kansen. Het vizier stond echter niet op scherp, Christian Vreriks en Jesse Beukert hadden ieder meerdere keren de score kunnen verhogen, maar schoten over, naast of tegen de doelman.
Tegenstander Reunie kreeg ook kansjes. Doelman Bent Eijsink maakte het Delden moeilijk, vlak voor rust, door twijfelend op te treden, maar stond een minuut later wel weer uitstekend te keepen, toen Reunie haar grootste kans kreeg.

In de 2e helft, na een minuut of tien, had Doeke, alleen op de doelman af een beste kans. Delden speelde daarna een mindere fase, maar toen Christian de 3-0 maakte leek de wedstrijd gespeeld te zijn. Hij kon de doelman uitspelen, na een fraaie dieptepass van Sven Wold. Toch scoorde Reunie tussendoor de enige tegentreffer, uit een voorzet over rechts. In de laatste 20 minuten liep Delden uit. Nick stuurde Christian diep, die wederom de doelman uitspeelde. Diezelfde Christian ging diep en de ingevallen Dennis Mirza schoot hard in, uit de voorzet. Uit de rebound kon Jesse knap binnen tikken. Jesse mocht na voorbereidend werk van Nick de 6-1 binnen schieten, alhoewel daar (wellicht) een overtreding aan vooraf ging, die door de scheidsrechter niet gezien werd.
Sven Lutke Willink bediende met een heerlijke dieptepas Christian, die z'n 3e van de dag maakte. Na de zeperd van verleden week, was dit wel het beste antwoord van de blauw-gelen.


Na afloop van de laatste thuiswedstrijd werd officieel afscheid genomen van Joost Hendrikse, die na vele dienstjaren eerder dit seizoen moest stoppen. Hij ontving mooie woorden en een fraai aandenken.
Ook hadden de selectiespelers nog leuke cadeaus voor de assistent-scheidsrechters, de omroepers en de fotograaf. Het bleef nog lang gezellig in Delden-Oost.

Volgende week speelt Delden haar laatste competitiewedstrijd, uit tegen WVV in Hengevelde. Bij winst is Delden zeker van deelname aan de nacompetitie voor promotie. Bij een gelijkspel of een nederlaag zijn er ook nog mogelijkheden voor dat nacompetitie ticket, maar is het afhankelijk van resultaten op de andere velden.