Klik op de foto voor meer foto's

 

Afgelopen zaterdag, 30 augustus 2025, vond de gezamenlijke opendag van alle sportverenigingen van Sportpark De Mors plaats. Vanzelfsprekend was SV Delden ook van de partij.


Met stralend weer werd om 9.00 uur door de deelnemers afgetrapt met een openingsdans onder leiding van Lets Move.
Er was een springkussen aanwezig en ook konden de kinderen zich laten schminken.


Vervolgens konden de jongste deelnemers deelnemen aan de eerste training van de splinternieuwe Superhelden.
Gehuld in de prachtige nieuwe superheldenshirts werkten zowel de Superhelden als de bezoekers van de opendag de training af. In de pauze werd er ranja gedronken en ook waren er vollop fruit en broodjes beschikbaar voor alle deelnemers. Na de training kregen de Superhelden en de bezoekers een echte SV Delden Superhelden sleutelhanger en konden zij een broodje knakworst ophalen in de kantine van De Finish.

 

Met blije leden en bezoekers kijkt SV Delden terug op een prachtige dag! We willen alle bezoekers bedanken voor hun komst en we zien jullie graag terug op een van onze trainingen!