Onder prima (weers)omstandigheden en onder leiding van een uitstekende scheidsrechter ging de SV Delden met een terechte nederlaag van het veld in Hengevelde.
De groen-gelen versloegen de blauw-gelen met 3-0.
Op sportpark 't Rupertserve was de enige Hofderby in de 3e klasse een prooi voor de WVV, waar het bij rust nog 0-0 stond. In de eerste tien minuten geen noemenswaardige acties van beide zijden, maar vervolgens kreeg WVV in een kwartier tijd een half dozijn kansen waar ze bijzonder onzorgvuldig mee omgingen. Voor de SV Delden geen gevaar, alle ballen gingen ver naast. Het cadeau van de SV met een hakje in de eigen zestien werd ook door WVV niet uitgepakt. Pas na een half uur spelen kreeg Delden haar eerste kansje uit de eerste hoekschop, maar de inzet ging voorlangs. Heel voorzichtig kroop Delden iets uit haar schulp omdat het de Hengeveldenaren zag worstelen met het afronden van kansen. Snelle counters en aanvallend doorjagen bracht SV Delden een aantal keren in positie, maar men wist de trekker niet over te halen. De gevaarlijkste speler aan Delden zijde lag volledig aan de ketting en vanaf de kant werd daar niet op geanticipeerd. Dat de brilstand bij rust gehaald werd was voor Delden positief.
Maar WVV kreeg binnen vijf minuten na de rust loon naar werken. Een aanval van WVV werd nog vakkundig geblokkeerd, maar vanuit de hoekschop kon WVV vrij inkoppen, 1-0. Delden probeerde het van buiten de zestien met een afstandsschot en WVV bracht net binnen het uur een 100% kans om zeep door van dichtbij te missen. De SV was ook na een hoekschop even gevaarlijk, het lobje trof net geen doel en rond de 65ste minuut breidde WVV de voorsprong uit, door over rechts en van buiten de zestien, keurig af te ronden in de verre hoek. Pas toen en dat was eigenlijk te laat, liet Delden zien, dat het prima kan voetballen. De pas 16-jarige Steyn Brouwer viel uitstekend in (!). Delden schoot nog een keer op de lat, probeerde van alles in een slotoffensief maar kreeg het lid op de neus, toen WVV in de slotfase de bal over de doelman wipte, die ver voor z'n doel stond. De stemming na de wedstrijd was er niet minder om. De gezelligheid leed er niet onder en met 3-0 verliezen, terwijl je de punten hard nodig hebt, was ook voor de assistent trainer van WVV een bekend fenomeen. Delden lijkt zich te moeten richten op nacompetitie en speelt volgende week thuis tegen UD Weerselo.


