Onder leiding van de nieuwe trainer Gijs Noltes, wist de SV Delden haar 2e bekerwedstrijd van dit nieuwe seizoen te winnen.
Op eigen terrein werd met 3-1 gewonnen van Borne.

Delden was bijna de gehele wedstrijd de bovenliggende partij met veel balbezit. Zelfs in de zestien werd er nog oefenloos heen-en-weer getikt, daar waar de trekker wel wat eerder mocht worden overgehaald.
Geheel tegen de verhouding in kwamen de gasten op voorsprong, door een cadeautje van de leidsman. Een Borne aanvaller ging wel heel makkelijk naar de grond en het was van afstand moeilijk in te schatten of dit net binnen of buiten de zestien was. Borne liet zich het kansje echter niet ontnemen en schoot feilloos raak vanaf elf meter. Binnen amper vijf minuten kreeg Delden een zelfde soort presentje. Een vlagsignaal werd door de leidsman genegeerd en het was Hugo Renssen die de bal in de verre hoek schoof. Binnen nog eens tien minuten een treffer waar gelukkig geen twijfel over was. Uit een voorzet en na een handig overstapje kon Scott Wold van dichtbij de voorsprong binnen schieten. In de 2e helft hetzelfde beeld, één-richtingsverkeer richting het doel van Borne, maar de kansen en kansjes werden niet benut. Rond de 70ste minuut brak Borne twee maal zeer gevaarlijk uit waar doelman Joël Neuber even zo vaak, fantastisch redde. Na dat korte Bornse offensief pakte Delden de draad weer op.
Pas in de allerlaatste minuut werd dat beloond. De hard werkende Jort Laarhuis leverde een prima diepe bal af op Nick Stokkentreeff, die niet voor het eerst vandaag de bal panklaar neerlegde voor een medespeler. Het was Sven Wold die fraai de eindstand op het bord zette.

Het eerste bekerduel van de SV ging 27 augustus met dezelfde cijfers verloren tegen UD Weerselo en volgende week speelt Delden haar derde bekerduel, wederom thuis en dan tegen Reutum. Op zondag 20 september begint de competitie, met een thuis duel tegen dezelfde tegenstander als van vandaag, namelijk Borne. Dan is uw verslaggever ook weer van de partij.